Přechod Totes Gebirge

Vezměte si den volna a vydejte se se mnou na třídenní přechod pohoří Totes Gebirge po ferratách a s noclehy na horských chatách. Jít můžete opravdu na lehko (na chatách je vše k dispozici) a Déčkovými ferratami společně vystoupíme na vrcholy Grosser Priel (2.515m) a Schermberg (2.396m). 

 

Termíny na rok 2017

11. - 13. srpna

obsazeno

 
 

Program

V pátek dopoledne se sejdeme v Hinterstoderu (případně možnost společné cesty mikrobusem) a společně vystoupíme na chatu Prielshutzhaus. Ještě odpoledne se rozlezeme na lehčí ferratě kus za chatou. V sobotu překročíme po ferratě vrchol Grosser Priel a sestoupíme na chatu Welser Hütte. Odtud v neděli další ferratou přelezeme vrchol Schermberg a sestoupíme zpět do údolí.

 

Náročnost

Obě ferraty jsou hodnocené jako D, ale pokud už jste na ferratách byli a máte alespoň trochu udržovanou fyzičku, nebudete mít problém. Jedná se o horské ferraty, takže Déčkové úseky střídají často i výrazně lehčí, odpočinkové. Více info zde >>

 

Vybavení

Jedná se sice o přechod pohoří, ale moc si toho s sebou brát nemusíte. Na chatách vás čekají snídaně i večeře, takže akorát něco k snědku přes den, náhradní tričko, ponožky a hygienickou vložku na spaní. Více info zde >>

 

Cena 5000 Kč zahrnuje

Honzův individuální přístup ve skupince maximálně 6 osob.

Zapůjčení kompletního vybavení na via ferraty.

Případné vystavení dárkového poukazu pro blízkou osobu.

Jako dárek přírodní energetickou tyčinku Chimpanzee.

21 % DPH do státní kasy.

Cena nezahrnuje

Ubytování na horských chatách ve vícelůžkových pokojích. Cena se pohybuje kolem 40€ / noc s polopenzí. Sprcha za příplatek cca 3€. Vše se platí na místě.

Dopravu po vlastní ose nebo využijte společné dopravy mikrobusem za příspěvek na cestu.