Skialpový kurz v Jeseníkách

Přijeďte za mnou do Jeseníků, půjčím vám veškeré vybavení a vyrazíme spolu na místa, kam se dostanete jenom na skialpech. Ať jste úplný začátečník nebo už na skialpech chodíte. Zažijete simulaci zasypání pod lavinou, vyhledávání zasypaného, večer posedíme při povídání o lavinách nebo se s čelovkami vydáme na Praděd. 

Taky by to mohl být fajn dárek, co říkáte?

 

Všechen sníh už roztál. Takže další skialpování zase až v zimě 2017/18.

 
 

Program

Začneme v pátek večer setkáním na Ovčárně: rozdělíme si vybavení a poslechnete si povídání o skialpu a lavinách. Následující dva dny budeme vyrážet na túry podle aktuálních podmínek, abyste si všechno bezpečně užili. Vyzkoušíte si vše co ke skialpu patří: výstupy i sjezdy, vyhledávání pod lavinou, odhad lavinového rizika nebo noční trip na Praděd.

Pozn. Během kurzu se budeme pohybovat v NPR Praděd, kde musíme dodržovat pravidla vstupu do rezervace.

 

Náročnost

Sjedete modrou sjezdovku? Pak zvládnete i skialpy. Tempo je pohodové a program operativní podle vaší kondice a nálady. Ve skupince vás bude maximálně 8 a já.

 

Vybavení

Půjčím vám kompletní skialpové i lavinové vybavení. O nic se starat nemusíte a soupis toho, co si vzít s sebou a na sebe vám pošlu v podrobných informacích před kurzem. Případně si podrobnější info k vybavení si přečtěte zde >>

 
Minulý víkend jsme na doporučení s kamarády vyrazily na skialpový kurz v Jeseníkách. Musím ocenit skvělý zážitek a velmi profesionální chování od Honzy, který byl naším průvodcem. Pro všechny co se rozhodnou pro podobný typ akce vřele doporučuji. Nebudete litovat!
— Miroslava Pešoutová
 

Cena 3500 Kč zahrnuje

Můj individuální přístup v malé skupince max. 8 osob.

Zapůjčení skialpového a lavinového vybavení.

Summit Leader brožuru o skialpinismu.

Jako dárek přírodní energetickou tyčinku Chimpanzee.

Případné vystavení dárkového poukazu pro blízkou osobu.

21 % DPH do státní kasy.

Cena nezahrnuje

Ubytování v horském hotelu Figura ve 4-lůžkových pokojích s vlastní sprchou, WC a wifi. Cena ubytování s polopenzí činí 1400 Kč / víkend a platí se na místě. 

V případě zájmu o 2-lůžkový pokoj dejte prosím vědět co nejdříve.

Dopravu na kurz.