Ramsau am Dachstein

Silné paže se budou hodit. Klettersteig Johann vás "protáhne" jižní stěnou Dachsteinu až na ledovec pod vrcholem. Tam si paže po té dřině zase zchladíte. A pak zaútočíme na samotný vrchol Dachsteinu. Nocovat budeme na horské chatě, daleko od ruchu z údolí.

 

Termíny na rok 2017

25. - 27. srpna

1 volné místo

 
 

Program

V Ramsau se sejdeme v pátek po poledni, rozlezeme se na první kratší ferratě a vystoupíme na chatu. V sobotu se vrhneme do jižní stěny Dachsteinu a na závěr zdoláte i jeho vrchol. Lanovkou pak sjedeme zpět do údolí a poslední den strávíme v soutěsce Silberkarklamm na sportovních ferratách s lanovými mosty.

 

Náročnost

Síla v rukách a udržovaná kondice jsou opravdu potřeba. Klettersteig Johann znamená 4 hodiny lezení. Samozřejmě s možností odpočinku. Samotný výstup po ledovci už je spíše pohodová procházka. Opět v malé skupince 6 osob budu vždy poblíž, abych vám pomohl či poradil.

 

Ubytování

Dvě noci strávíme na horské chatě pod jižní stěnou Dachsteinu. Spát budeme ve společné noclehárně, sociální zařízení je společné. Celková cena ubytování je cca 80€ s polopenzí.

 

Cena nezahrnuje

Ubytování na 2 noci v penzionu se snídaní za celkem cca 80€. V ceně je zahrnuta i lanovka na ledovec. Ubytování se platí na místě ubytovateli.

Dopravu po vlastní ose nebo využijte společné dopravy mikrobusem za příspěvek na cestu.

Cena 5000 Kč zahrnuje

Honzův individuální přístup ve skupince maximálně 6 osob.

Zapůjčení kompletního vybavení na via ferraty.

Případné vystavení dárkového poukazu pro blízkou osobu.

Jako dárek přírodní energetickou tyčinku Chimpanzee.

21 % DPH do státní kasy.