Přechod Brenty

Co je to Via delle Bocchette? Jedna z nejstarších zajištěných cest vedoucí po skalních římsách, nekonečných žebřících a přes ledovce napříč celým pohořím Dolomiti di Brenta. Zní to celkem dobře, že? A navíc, za celých pět dní neklesnete pod 2200 m a spát budete na horských chatách vysoko v horách.

 

Termíny na rok 2017

19. - 23. července

obsazeno

6. - 10. září

obsazeno

 
 

Program

Ve středu odpoledne se sejdeme v Madoně di Campiglio (případně možnost společné cesty mikrobusem), vystoupáme na chatu a další den už vyrazíme po zajištěných cestách napříč Brentou. Každý den vás čeká něco jiného, jednou to bude výstup do 3000 m.n.m., podruhé exponované skalní římsy a potřetí třeba přechod ledovce. Přechod zakončíme v neděli dopoledním sestupem zpět do Madony a kolem 12h vyrazíme zpět do ČR.

 

Náročnost

Jedná se sice o přechod pohoří, ale etapy nejsou nikterak extrémní. Denně vás čeká 6 - 8 h na nohách s převýšením kolem 500m. Každopádně alespoň trochu udržovaná fyzička je potřeba. 

 

Vybavení

Neděste se ohromného batohu na zádech. Na chatách vás čekají snídaně a tříchodové večeře a cokoliv si můžete dokoupit. Takže stačí akorát něco k snědku přes den, jedno dvě náhradní trička, něco na přioblečení pro chladná rána a hygienické potřeby. Více info najdete v článku na blogu >>

 

Cena 7000 Kč zahrnuje

Honzův individuální přístup ve skupince maximálně 6 osob.

Zapůjčení kompletního vybavení na via ferraty.

Případné vystavení dárkového poukazu pro blízkou osobu.

Jako dárek přírodní energetickou tyčinku Chimpanzee.

21 % DPH do státní kasy.

Cena nezahrnuje

Ubytování na horských chatách ve vícelůžkových pokojích. Cena se pohybuje od 40€ do 50€ / noc s polopenzí. Sprcha za příplatek 3€. Vše se platí na místě.

Dopravu po vlastní ose nebo využijte společné dopravy mikrobusem za příspěvek na cestu.