Jmenuji se Honza Navrátil...

...a už od doby, kdy jsem se narodil lehce přiškrcený pupeční šňůrou bylo jasné, že nedostatek kyslíku mi nebude v životě dělat problémy. Asi právě proto jsem si svou kancelář jménem Summit Leader otevřel na tom nejkrásnějším místě na světě: na horách.

Chcete vstoupit dovnitř? Fajn, ani nemusíte klepat. Dveře mé kanceláře jsou vám vždy otevřené. Vstup má jen jedinou podmínku: všechny starosti zůstávají v údolí.

 

Pište na honza@summit-leader.cz
Volejte 604 346 806

Nebo jen nasávejte atmosféru na Facebooku

 

V údolí mi přidělili identifikační číslo 87518911. A protože na horách úřady nemáme, jsem vedený na ŽÚ v Bruntále od 10.1.2011 pod číslem jednacím MUBR/64769-15/mys. V Bruntále taky najdete sídlo mé firmy na Tř. Obr. míru 1581/3, 79201 Bruntál.

O své zisky se pěkně dělím se státní kasou formou 21% DPH.

 

A co je Summit Leader?

Pro milovníky faktů: "Summit" znamená vrchol a "Leader" vůdce. Teď si to spojte dohromady a neptejte se mě, jak jsem na to přišel. Sám nevím.

Pro matematiky: 26 let života na horách, 7 let společné radosti s vámi, skupinky maximálně 8 osob, 500+ nadšených klientů a nespočet (promiňte za ten nematematický výraz) krásných přátelství s vámi.

Pro masochisty: Orkán odnášející čepici z vaší hlavy kamsi do sněhové závěje. Kosa, že by psa nevyhnal, zato klienta Summit Leader bez obav. Kapky deště stékající vám po zádech až mezi půlky...

(Poznámka náčelníka: takovou sibérii raději pozorujeme skrz okno horské chaty)

A pro romantiky jako já znamená Summit Leader oproštění od každodenních starostí. Nasávání všemocné energie Matky přírody. Pohodu v kolektivu stejně naladěných lidí.

To jsou hory, dámy a pánové!