Ferraty v Solné komoře

V Solné komoře o zážitky není nouze! Lezení přímo nad hladinou jezera Gosausee, vzdušné procházky po lanových mostech, ferrata ve stěnách hluboké skalní soutěsky Postalmklamm nebo proslulý visutý žebřík nad mestečkem Hallstatt. Ferrat je tady tolik, že by vystačily na týden. A protože program není dogma, vybereme cesty přesně podle vaší nálady a schopností.

 

Termíny na rok 2017

6. - 8. května

obsazeno

22. - 24. září

obsazeno

 
 

Program

V pátek po poledni se potkáme u jezera Gosausee, zopakujeme si základy jištění a vyrazíme na první ferratu. Následující dny si budeme vybírat z mnoha ferrat v blízkém okolí Bad Goisernu. Vždycky podle vaší nálady, kondice i počasí. Zkrátka tak, abyste si ferraty maximálně užili.

 

Náročnost

Zdejší ferraty se pohybují ve škále obtížnosti B až D. Ani není nezbytné, abyste měli předchozí zkušenosti s ferratami, všechno vám od základu vysvětlím a v malé skupině max 6 osob budu vždy nablízku, abych vám poradil či pomohl.

 

Ubytování

2 noci strávíme v příjemném penzionu v Bad Goisernu. Dvoulůžkové pokoje mají vlastní sprchu, WC, wifi a paní domácí chystá bohaté snídaně.

 

Cena nezahrnuje

Ubytování v pensionu v Bad Goisernu. Cena ubytování se snídaní činí cca 30€ / noc a platí se na místě paní domácí.

Dopravu po vlastní ose nebo využijte společné dopravy mikrobusem za příspěvek na cestu.

Cena 4800 Kč zahrnuje

Honzův individuální přístup ve skupince maximálně 6 osob.

Zapůjčení kompletního vybavení na via ferraty.

Případné vystavení dárkového poukazu pro blízkou osobu.

Jako dárek přírodní energetickou tyčinku Chimpanzee.

21 % DPH do státní kasy.