Ferraty Lago di Garda

Představte si místo, kde se hory zvedají přes tisíc metrů nad jezerní hladinou. Kde sluníčko svítí snad celý rok a tamní ferraty jsou prý nejkrásnější v Evropě. K tomu voňavé espresso, pořádné kopce zmrzliny, italská pizza... Vlasně, víte co? Přestaňte si to představovat a zažijte to na vlastní kůži!

 

Termíny na rok 2017

31. května. - 4. června

obsazeno

27. září - 1. října

obsazeno

 
 

Program

Na Gardě budeme 5 dní. Většinou jezdíme s využitím jarních či podzimních svátků, takže vás to nestojí moc dovolené. Počasí na Lago di Garda je totiž už zjara nebo naopak na podzim pro outdoorové sporty ideální. Teploty kolem 20°C až 25°C a skoro pořád sluníčko. Ferraty jsou zde jako celodenní túry i kratší půldenní kousky, které lze navzájem kombinovat. Program si navíc uděláme takový, abyste si ho maximálně užili.

 

Náročnost

Zdejší ferraty zvládá opravdu každý. Obtížnost se většinou pohybuje mezi B až C, občas jen malinko težší. K nástupu je občas potřeba překonat nějaké to převýšení, takže trochu udržovaná fyzička se hodí. Předchozí zkušenosti s ferratami nejsou nutné.

 

Ubytování

4 noci strávíme v jednoduchém bed and breakfast penzionu v Torbole. Pokoje mají vlastní sprchu a WC (dva mají společnou) a snídaně je formou bufetu. Cena ubytování činí 30€ / noc se snídaní.

 

Cena nezahrnuje

Ubytování ve 2 - 3 lůžkových pokojích se snídaní. Cena 120€ za celý pobyt se platí na místě. 

Dopravu po vlastní ose nebo využijte společné dopravy mikrobusem za příspěvek na cestu.

Cena 7000 Kč zahrnuje

Honzův individuální přístup ve skupince maximálně 6 osob.

Zapůjčení kompletního vybavení na via ferraty.

Případné vystavení dárkového poukazu pro blízkou osobu.

Jako dárek přírodní energetickou tyčinku Chimpanzee.

21 % DPH do státní kasy.